STUDIO
VIRTUÁLNÍ
REALITY

Virtuální realita a technologie

Koncept studiaVR v Litoměřicích vznikl s myšlenkou zavedení nového směru projektování staveb. Studio je díky svému umístění součástí areálu stavebnin a koupelnového studia BigMat B+D a projekční a reklamní kanceláře NZ Con-Real s. r. o.

Prvotní vize byla navrhnout službu, která by klientům, umožnila virtuální prohlídku stavby a to tak, aby nedocházelo k změnám při samotné realizaci, což stavbu časově prodlužuje a zároveň i prodražuje.více informací

Ilustrační obrázek

Rezervační systém

vybrat termín

Často se ptáte

Hodina pronájmu virtuálního studia je 500  Kč za hodinu. Prohlídky staveb jsou od 5 000 Kč, celodenní pronájmy a soukromé akce jsou ceněny individuálně.

Pro prohlídku stavby potřebujeme zajistit buď zaměření skutečného stavu nebo získat soubor ve formátu DWG, který převedeme do 3D modelu.

Virtuální realita (VR) je technologie, která Vás dokáže přenést do virtuálního, imaginárního světa. Tento svět je vytvořen uměle, a to počítačovou grafikou. Virtuální realita dokáže přimět Váš mozek uvěřit, že jste někde, kde ve skutečnosti nejste a že děláte něco, co ve skutečnosti neděláte. Rozhodně to musíte vyzkoušet!

Na základě předaného kódu bude studio volně zpřístupněno Vám a Vašim přátelům, kde si v klidu můžete užít virtuální svět.

Jak na to? Podívejte se na videonávod

Ano, samozřejmě můžete, cena pronájmu s obsluhou je 900 Kč na hodinu.

Provozovatel: VR SOLAP s. r. o.


Provozovatel služby
Žernosecká 603/15
Litoměřice

+420 606 248 978
info@studiovr.cz

Kontaktujte nás