Virtuální realita a technologie

Koncept studiaVR v Litoměřicích vznikl s myšlenkou zavedení nového směru projektování staveb. Studio je díky svému umístění součástí areálu stavebnin a koupelnového studia BigMat B+D a projekční a reklamní kanceláře NZ Con-Real s. r. o.

Prvotní vize byla navrhnout službu, která by klientům, umožnila virtuální prohlídku stavby a to tak, aby nedocházelo k změnám při samotné realizaci, což stavbu časově prodlužuje a zároveň i prodražuje.

Díky vytrvání jsme tuto myšlenku neopustili a chceme Vám proto nabídnout unikátní produkt, který jinde neexistuje, a to virtuální prohlídku stavby ve fázi projektu. Finální prohlídka je ve stavu, kdy máte vybrané finální povrchy, jako obklady, dlažby, podlahy, dveře, ale i venkovní oplocení nebo barvu fasády. Všechny produkty použité ve virtuální prohlídce jsou dostupné ve stavebninách a koupelnovém studiu BigMat B+D.

Dalším produktem studiaVR je hraní her, vzdělávání, sledování videí ve virtuální realitě, odpočinku a zábavy s přáteli. Nabízíme Vám dále možnost pronajmu virtuálního studia, které je bezobslužné a to tak, abyste si s přáteli oslavili narozeniny nebo uspořádali turnaj ve VR hrách nebo jen tak si v klidu sami užili virtuální svět.

 

 

K přesunu do virtuální reality se v našem studiu využívá:

dvoje brýle SET pro VR- Oculus Quest 128GB,

PC sestava (CPU AMD RYZEN 6core @3,6 GHz, VGA GeForce RTX 2080, 64GB RAM HDD 900GB GB SSD),

sound system Yamaha ( HTR- 4072 5.1, MAGNAT Supreme 802 set ),

televizor Philips 70” 70PUS7304,

softwarové vybavení Archicad 23, Sketchup PRO.

 

S čím si užijete zábavu?

A spoustu dalších zábavných her.